Nadchodzące występy Nova Band – czerwiec 2017

W dniach 6-9 czerwca 2017r. w Poznaniu odbędą się targi ITM Polska. Jedną z imprez towarzyszących będzie organizowana 8 czerwca konferencja "Dzień Stali Nierdzewnej", podczas której - o czym jest nam niezmiernie miło poinformować - odbędzie się koncert Nova Band.

Dawno nie dawaliśmy o sobie znać. Od początku roku aktywnie przygotowywaliśmy się do sezonu artystycznego 2017 - zainstalowaliśmy ekrany akustyczne we własnej(!) sali do prób, intensywnie szlifowaliśmy nasz repertuar poszerzając go o nowe kawałki. Efekty naszych starań po raz pierwszy będzie można usłyszeć na koncercie zamkniętym, który zwieńczy zorganizowany przez Stowarzyszenie Stal Nierdzewna "Dzień Stali Nierdzewnych". Informacja o naszym występie pojawiła się także w artykule promującym konferencję, opublikowanym w ostatnim wydaniu branżowego czasopisma "Focus Nierdzewne". Skan strony oraz program imprezy, które wkrótce oprawimy sobie w ramkę, można obejrzeć poniżej 🙂

Uprzedzając Wasze pytania uspokajamy - występ w Poznaniu nie będzie jedynym takim wydarzeniem z naszym udziałem w tym miesiącu. Podobnie jak w roku ubiegłym, w czerwcu pojawimy się na Święcie Muzyki w Toruniu. Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia zdradzimy Wam jednak później - zachęcamy przy tym do uważnego śledzenia naszego fanpage'a na Facebooku.

Do zobaczenia wkrótce!

Nova Band