Grudniowy koncert Nova Band w Toruniu

W piątek, 9 grudnia 2016 r. o godz. 20:00 odbędzie się nasz koncert w Klubie Lizard King w Toruniu.

Dlaczego warto przyjść?

Bo wiemy, jak pozytywnie nastroić ludzi do życia. Stoją za tym selektywnie wybrane utwory, które podrywają do zabawy każdą “statyczną publikę”. Ale nie tylko…

Na scenie toruńskiego klubu gościliśmy ostatnio w ubiegłym roku. Od tego czasu wiele się zmieniło: do stałego składu dołączyła Magda z saxem, nasz warsztat muzyczny został poddany szlifom pod okiem zawodowych nauczycieli a repertuar poszerzony o nowe kawałki. Pierwsze efekty naszej pracy mozna było usłyszeć w czerwcu podczas występu na Święcie Muzyki. Ostatni październikowy koncert w Katowicach upłynął pod znakiem kolejnych zmian w aranżacji utworów oraz wprowadzeniem dwóch nowych osób na scenę – a co za tym idzie – dwóch dodatkowych instrumentów. Drugi saksofon oraz akordeon zostały przez publikę bardzo ciepło przyjęte i… nie zamierzamy się z nimi rozstawać.

Na grudniowe wydarzenie zapraszamy WSZYSTKICH! Przyprowadźcie znajomych, rodzinę, a nade wszystko sporą dawkę pozytywnego humoru. Choć koncert rozpoczyna się o godz. 20:00, przyjdźcie szybciej. Liczymy na Waszą obecność!

Wstęp oczywiście wolny!