nova band 10l at

To już 10 lat Nova Band!

Pomysł powstania firmowego zespołu Nova Band narodził się w czerwcu 2013 roku. Kierownikiem przedsięwzięcia został Tomek Nowacki, który ogłosił casting na gitarzystę i perkusistę wśród pracowników Nova Trading. Casting wygrał Dawid Pawłowski – perkusja oraz Sławek Lipiński – gitara.

Pierwsze próby zespołu odbyły się jesienią 2013 r. Od razu stało się jasne, że będzie potrzebny wokalista… Jedyną osobą, która mogła powiedzieć TAK na propozycję dołączenia do zespołu w roli wokalisty, był Tomek Zawadzki, młody, odważny, zadziorny.

Przed członkami zespołu został postawiony cel: zagranie na firmowej imprezie dla klientów z okazji 25-lecia Nova Trading. Chłopaki mieli na przygotowanie repertuaru aż (czy tylko) dwa lata!

Zdjęcie z pierwszego koncertu Nova Band z jubileuszowej imprezy w oddziale Nova Trading w Jaworznie w 2015 r. znajdziecie w poniższej galerii. Tam również kolejno spis koncertów oraz innych ważnych momentów z życia zespołu.

Przekazujemy podziękowania dla Piotra Pawła Orłowskiego oraz Tadeusza Pająka, Prezesów Nova Trading SA, za wsparcie, dzięki któremu możemy realizować nasze muzyczne pasje.

Natomiast jeśli chcecie dowiedzieć się gdzie i kiedy w najbliższym czasie zagramy – zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.