Po występie w Lizard King

Za nami pierwszy otwarty koncert Nova Band, na który mogli przyjść wszyscy chętni. I przyszli… 🙂 Najliczniejszą grupę stanowili oczywiście pracownicy Nova Trading, zaraz na drugim miejscu – rodziny i znajomi członków zespołu. Dopisali również anonimowi goście, którzy przyszli do klubu po prostu spędzić miło czas… Szacujemy, że na koncercie było 300 osób! Dziękujemy!!! 🙂

Co do zapowiadanych niespodzianek – zaskoczenie publiczności było duże, gdy na scenę weszła Magda Chmurzyńska (Dział Sprzedaży Nova Trading) i zagrała na saksofonie! 🙂 Magda specjalnie na tę okoliczność  – po 12 latach przerwy – wróciła do gry na tym instrumencie.

Kolejna niespodzianka to występ Gosi Ziółkowskiej (Dział Księgowości) i jej córki, Natalii, jako wokalne wsparcie dla Tomka Zawadzkiego. W jednym utworze Natalia wystąpiła nawet solo!

Kontynuując temat publiczności – takiego wsparcia, takiej pozytywnej energii można życzyć każdemu zespołowi. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę!

Wśród publiczności wyróżniali się fanklubowicze zespołu, którzy ubrali się w koszulki z naszym logo. Dzięki! 🙂

EDIT:

Ukazał się film przedstawiający w skrócie nasz występ w “Lizardzie” – materiał znajdziecie w zakładce “Wideo”. Zachęcamy do oglądania 🙂